Yilmazer

İngilizceTürkçe

Yılmazer İnşaat

about us
YILMAZER HARİTA PROJE İNŞAAT MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ YAZILIM DANIŞMANLIK BİLGİSAYAR EĞİTİM ET VE SÜT ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK TARIM VE GIDA SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Yılmazer A.Ş. 20 yıllık deneyimi barındıran farklı disiplinlerden gelen personelin bir araya gelmesi ile 2009 yılında kurulmuş bir proje ve müteahhitlik şirketidir. Firmamız, deneyimli teknik personeli ve çağdaş çalışma sistemleri ile anahtar teslim uygulamalar ve genel müteahhitlik konularında hizmet vermektedir. Çalışmalarımızda öncelikle kalite ve müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

Kalite Politikamız;

Firmamızın amacı Kalite Yönetim faaliyetlerini sürekli iyileştirerek, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktır. Bu amaca uygun olarak; Müşterilerimizin devamlı olarak bizimle çalışmalarını ve memnuniyetini sağlamak ilk hedefimiz olarak belirlenmiştir.

Vizyonumuz;

Firmamızın vizyonu: Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, uluslararası standartlara uygun hizmetleri ve müşteri odaklı anlayışımızı daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen bir proje ve müteahhitlik firması olma özelliğini sürdürmektir.

Misyonumuz;

Tüm birikimini; toplumsal, ekonomik ve çevresel anlamda yarar sağlayan önemli projeleri içeren, farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle Türkiye’nin ve Avrupa Birliği’nin önde gelen firmalarından biri olmaktır.